Descriere

Продается двухкомнатная квартира! Ботаника, бул. Траяна, уг. ул. Независимости. Серия 143, 8/9 этаж, площадь 56м2. В реальности так же хорошо, как на картинках!

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 56 m²
Starea apartamentului Design individual
Planificare 143
Nivelul 8
Număr de nivele 9
Balcon Nu
Bloc sanitar 2
Adresa Independenței
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Încălzire autonomă Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view22 aprilie 2025 1529 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 56m², Independenței

ID: 6449
95,000 €
calculator-creditCalculator
730 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

17
Apartament cu 3 camere, 72m², Tudor Vladimirescu photo
Apartament cu 3 camere, 72m², Tudor Vladimirescu
95,900 €   1,331 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 58m², str. Matei Basarab photo
Apartament cu 2 camere, 58m², str. Matei Basarab
95,500 €   1,646 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu photo
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu
93,500 €   1,764 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 73m², Ботаника, Cuza Vodă photo
Apartament cu 3 camere, 73m², Ботаника, Cuza Vodă
95,500 €   1,308 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 48m², Traian photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Traian
94,900 €   1,977 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 48m², Куза Вода photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Куза Вода
95,000 €   1,979 €/m²