Nu puteți găsi ceea ce căutați? Sunați – vom fi bucuroși să vă răspundem la toate întrebările.

mai multe

Posturi vacante

Manager vânzari

Citys este în căutarea unui nou coleg pentru funcţia de Manager vânzări pentru a oferi soluții personalizate şi suport informațional clienților companiei, precum şi a menţine un nivel înalt de satisfacţie prin calitatea serviciilor oferite.

Responsabilitati:

  • Stabilirea și menținerea unei baze de clienți
  • Negocierea contractelor
  • Consultarea privind investițiile în domeniul imobiliar
  • Prezentarea bunurilor imobiliare
  • Semnarea și executarea contractelor

Cerinţe:

  • Abilități de comunicare
  • Aspect prezentabil
  • Capacitați de negociere
  • Experiență în vânzări
  • Cunoasterea limbei române si ruse

Noi oferim:

  • O experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
  • Posibilităţi de creştere în carieră
  • Salariu competitiv
  • Un pachet atractiv de beneficii

Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: [email protected], cu mențiunea “Manager Vânzari Imobiliare”.

Doar candidații ce corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Pentru detalii, contactează-ne la numărul de telefon 062 022 077.

Te aşteptăm în echipa noastră!