Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 34 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 1
Număr de nivele 9
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Ginta Latină
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C

Anunţul nu mai este actual

Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view11 februarie 2025 1517 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 34m², Ginta Latină

ID: 6181
70,000 €
538 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, 48m², Sculeanca, Calea Ieșilor photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Sculeanca, Calea Ieșilor
69,000 €   1,437 €/m²
7
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 41m²,Buiucani, Sucevița photo
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 41m²,Buiucani, Sucevița
69,500 €   1,695 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 35m², Causeni photo
Apartament cu 1 cameră, 35m², Causeni
69,900 €   1,997 €/m²
17
Apartament cu 1 cameră, 46m², Timisoara photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 46m², Timisoara
68,500 €   1,489 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 43m², Riscani,mbd. Moscova photo
Apartament cu 2 camere, 43m², Riscani,mbd. Moscova
71,500 €   1,662 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 50m², Dimo photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Dimo
69,900 €   1,398 €/m²