mai multe

Vânzare și chirie apartamente si camere Vânzare și chirie apartamente si camere photo pin

Sortează
Filtru
7
Apartament cu 1 cameră, 41m², Dacia photo
NEW
Apartament cu 1 cameră, 41m², Dacia
68,500 €   1,670 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 25m², str.Sucevita photo
NEW
Apartament cu 1 cameră, 25m², str.Sucevita
55,000 €   2,200 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 38m², Andrei Doga photo
Apartament cu 1 cameră, 38m², Andrei Doga
79,500 €   2,092 €/m²
12
Apartament cu 3 camere, 113m², 1Mai photo
Apartament cu 3 camere, 113m², 1Mai
179,000 €   1,584 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 42m², Dimo 7761 photo
Apartament cu 2 camere, 42m², Dimo 7761
82,000 €   1,952 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 75m², Durlești.str. Regele Carol photo
Apartament cu 2 camere, 75m², Durlești.str. Regele Carol
147,900 €   1,972 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 50m², P.Zadnipru 7755 photo
Apartament cu 2 camere, 50m², P.Zadnipru 7755
114,900 €   2,298 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 39m², bd. Dacia photo
Apartament cu 1 cameră, 39m², bd. Dacia
74,000 €   1,897 €/m²
15
Apartament cu 1 cameră, 40m², bd. Moscova photo
Apartament cu 1 cameră, 40m², bd. Moscova
84,900 €   2,122 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, Botanica 62m², str. Sarmizegetusa photo
Apartament cu 2 camere, Botanica 62m², str. Sarmizegetusa
115,000 €   1,854 €/m²
11
Apartament cu 3 camere, 75m², Botanica, Cuza Voda 7747 photo
Apartament cu 3 camere, 75m², Botanica, Cuza Voda 7747
138,900 €   1,852 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 42m², Dimo photo
Apartament cu 2 camere, 42m², Dimo
82,000 €   1,952 €/m²
10
Se vinde-Apartament cu 3 camere, 75m²,Centru, Albisoara photo
Se vinde-Apartament cu 3 camere, 75m²,Centru, Albisoara
109,000 €   1,453 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 56m², Botanica, Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 56m², Botanica, Dacia
118,900 €   2,123 €/m²
15
Apartament cu 2 camere, 50m², Miorita photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Miorita
99,000 €   1,980 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 42m², Miorita photo
Apartament cu 2 camere, 42m², Miorita
89,900 €   2,140 €/m²
14
Apartament cu 2 camere, 50m², Albisoara photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Albisoara
117,500 €   2,350 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 57m², Pandurilor photo
Apartament cu 2 camere, 57m², Pandurilor
114,900 €   2,015 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 50m², Gheorghe Madan photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Gheorghe Madan
89,500 €   1,790 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 46m², Florilor photo
Apartament cu 2 camere, 46m², Florilor
92,000 €   2,000 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 55m², Florilor photo
Apartament cu 2 camere, 55m², Florilor
107,000 €   1,945 €/m²
20
Apartament cu 2 camere, 54m², Buiucani.str.Ioana Radu photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Buiucani.str.Ioana Radu
154,900 €   2,868 €/m²
14
Apartament cu 1 cameră, 46m², Dimo 7728 photo
Apartament cu 1 cameră, 46m², Dimo 7728
89,900 €   1,954 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor
107,500 €   1,733 €/m²
16
Apartament cu 3 camere, 60m², Dumitru Rîșcanu 7726 photo
Apartament cu 3 camere, 60m², Dumitru Rîșcanu 7726
115,000 €   1,916 €/m²
15
Apartament cu 2 camere, 75m², Vîrnav photo
Apartament cu 2 camere, 75m², Vîrnav
149,900 €   1,998 €/m²
18
Apartament cu 2 camere, 70m², Burebista photo
Apartament cu 2 camere, 70m², Burebista
167,000 €   2,385 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod
105,900 €   2,118 €/m²
19
Apartament cu 2 camere, 94m², Mihai Sadoveanu 7722 photo
Apartament cu 2 camere, 94m², Mihai Sadoveanu 7722
199,900 €   2,126 €/m²
19
Apartament cu 2 camere, 94m², Mihai Sadoveanu photo
Apartament cu 2 camere, 94m², Mihai Sadoveanu
199,900 €   2,126 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 140m², Str Ialoveni photo
Apartament cu 2 camere, 140m², Str Ialoveni
219,900 €   1,570 €/m²
20
Apartament cu 2 camere, 50m², Durlești photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Durlești
98,900 €   1,978 €/m²
7
Apartament cu 1 cameră, 50m², Biruinței photo
Apartament cu 1 cameră, 50m², Biruinței
50,000 €   1,000 €/m²
14
Apartament cu 3 camere, 86m², Ion buzdugan photo
Apartament cu 3 camere, 86m², Ion buzdugan
185,000 €   2,151 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 53m², Милеску Спатару photo
Apartament cu 2 camere, 53m², Милеску Спатару
130,000 €   2,452 €/m²
Văzute 44 din 1922