mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Ботаника, Куза-Водэ 21/1 Квартира с одной спальней и гостиной площадью 35 м², расположена на 7 этаже 9-го дома Цена €79 900

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 35 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Ms (serie moldovenească)
Nivelul 7
Număr de nivele 9
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Куза Водэ
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T

Anunţul nu mai este actual

Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view18 martie 2025 1541 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 35m², Куза Водэ

ID: 6327
79,900 €
614 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T

Anunturi recomandate

18
Apartament cu 1 cameră, 37m², Sucevița,36/1 photo
Apartament cu 1 cameră, 37m², Sucevița,36/1
80,999 €   2,189 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 40m²,Centru, Dimitrie Cantemir photo
Apartament cu 1 cameră, 40m²,Centru, Dimitrie Cantemir
79,900 €   1,997 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 50m², Telecentru, Str. Korolenco photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Telecentru, Str. Korolenco
78,900 €   1,578 €/m²
8
Apartament cu 3 camere, 66m², Dumitru Rîșcanu photo
Apartament cu 3 camere, 66m², Dumitru Rîșcanu
81,900 €   1,240 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 50m², Seghei Lazo photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 50m², Seghei Lazo
80,000 €   1,600 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 35m², Куза Водэ photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 35m², Куза Водэ
79,900 €   2,282 €/m²