Descriere

Продается 1-комнатная квартира с косметическим ремонтом, 35кв.м. меблированная, рядом все есть: магазины, аптеки и т.д., парк через дорогу 🏡🤝 возможна покупка в ипотеке и Прима Касэ 💪🇦🇩

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 35 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Individuală
Nivelul 13
Număr de nivele 16
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa str. Florilor
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view8 aprilie 2025 1776 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 35m², str. Florilor

ID: 6411
54,000 €
calculator-creditCalculator
415 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 1 cameră, 48m², Chișinău, Poșta Veche, str. Ceucari photo
Vindut
6
Apartament cu 1 cameră, 30m², Gheorghe Asachi photo
Apartament cu 1 cameră, 30m², Gheorghe Asachi
55,500 €   1,850 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 59m²,Chisinau, Grigore Ureche photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 59m²,Chisinau, Grigore Ureche
53,500 €   906 €/m²
7
Apartament cu 1 cameră, 34m², Nikolai Zelinski photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 34m², Nikolai Zelinski
55,500 €   1,632 €/m²
11
Apartament cu 1 cameră, 45m², str.Unirii,Stauceni photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 45m², str.Unirii,Stauceni
55,000 €   1,222 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 42m², Ialoveni photo
Apartament cu 1 cameră, 42m², Ialoveni
55,000 €   1,309 €/m²