Descriere

Se vinde apartament in casa noua de la dezvoltator Lagmar cu prima rata 48000euro.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 40 m²
Starea apartamentului Variantă albă
Planificare Individuală
Nivelul 2
Număr de nivele 9
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Bloc/Număr 4
Adresa Calea Mosilor
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Încălzire autonomă Interfon Ascensor
view12 noiembrie 2025 887 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 40m², Calea Mosilor

ID: 7350
60,300 €
calculator-creditCalculator
463 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

6
Apartament cu 1 cameră, 34m², Telecentru, Gheorghe Asachi photo
Bronat
Apartament cu 1 cameră, 34m², Telecentru, Gheorghe Asachi
59,900 €   1,761 €/m²
12
Apartament cu 1 cameră, 34m², Rîşcani, Studentilor photo
Apartament cu 1 cameră, 34m², Rîşcani, Studentilor
59,500 €   1,750 €/m²
2
Apartament cu 1 cameră, 46m², Ialoveni, Ștefan cel Mare photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 46m², Ialoveni, Ștefan cel Mare
59,400 €   1,291 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 35m², Drumul Viilor photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 35m², Drumul Viilor
59,000 €   1,685 €/m²
7
Apartament cu 1 cameră, 34m², Cuza Vodă photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 34m², Cuza Vodă
59,900 €   1,761 €/m²