Descriere

Продается 1-однокомнатная квартира на Ботанике, этаж 5/15, обновленный первый этаж, 2 лифта - ремонт, магазины, аптеки и многое другое находится прямо у дома, квартира с видом во двор, тихо и спокойно, можно приобрести по ипотеке и Прима Касэ 🤝🇦🇩🏡

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 42 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 5
Număr de nivele 15
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Traian
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view19 noiembrie 2025 903 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 42m², Botanica, Traian

ID: 7380
65,900 €
calculator-creditCalculator
506 €/luna prin credit ipotecar 777 €/luna prin prima casa
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

7
Apartament cu 1 cameră, 34m², Voluntarilor photo
Apartament cu 1 cameră, 34m², Voluntarilor
64,900 €   1,908 €/m²
6
Apartament cu 2 camere, 62m², Durleşti, Nicolae Dimo photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Durleşti, Nicolae Dimo
65,900 €   1,062 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 43m², Botanica, Pandurilor photo
Apartament cu 2 camere, 43m², Botanica, Pandurilor
63,900 €   1,486 €/m²
7
Apartament cu 1 cameră, 30m², Nicolae Titulescu photo
Apartament cu 1 cameră, 30m², Nicolae Titulescu
65,000 €   2,166 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 38m², Florica Nita photo
Apartament cu 1 cameră, 38m², Florica Nita
66,900 €   1,760 €/m²
5
Apartament cu 1 cameră, 34m², Botanica, Nicolae Titulescu photo
Apartament cu 1 cameră, 34m², Botanica, Nicolae Titulescu
67,000 €   1,970 €/m²