Descriere

Техника в квартире на гарантии. Тёплые полы

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 44 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 2
Număr de nivele 5
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Ştefan Vodă 82
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C
Încălzire autonomă Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view25 aprilie 2025 2766 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 44m², Ştefan Vodă 82

ID: 6455
72,500 €
calculator-creditCalculator
557 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C
Share

Anunturi recomandate

7
Apartament cu 1 cameră, 42m², Tudor Vladimirescu photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 42m², Tudor Vladimirescu
72,500 €   1,726 €/m²
5
Apartament cu 1 cameră, 38m², Florilor photo
Apartament cu 1 cameră, 38m², Florilor
73,500 €   1,934 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 33m², Nicolae Titulescu 2 photo
Apartament cu 1 cameră, 33m², Nicolae Titulescu 2
70,900 €   2,148 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 55m², Дурлешты, Cartuşa photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 55m², Дурлешты, Cartuşa
72,000 €   1,309 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 40m², Str.Nicolaie Costin photo
Apartament cu 2 camere, 40m², Str.Nicolaie Costin
72,900 €   1,822 €/m²