Descriere

2 проекта комнаты для гостиной. Средний этаж и квартира. Меблирована и оборудована техника.Возможна покупка первая через дом!

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 45 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Hruşciovka
Nivelul 3
Număr de nivele 4
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Nicolae Titulescu
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view18 martie 2025 1825 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 45m², Nicolae Titulescu

ID: 6331
89,900 €
calculator-creditCalculator
691 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 3 camere, 68m², Ciocana photo
Bronat
Apartament cu 3 camere, 68m², Ciocana
89,900 €   1,322 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 53m², Ciocana, Mircea cel Bătrân photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 53m², Ciocana, Mircea cel Bătrân
90,000 €   1,698 €/m²
6
Apartament cu 2 camere, 45m², Alecu Russo photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 45m², Alecu Russo
89,000 €   1,977 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 50m², G.Madan photo
Apartament cu 2 camere, 50m², G.Madan
91,500 €   1,830 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieșilor, photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieșilor,
89,900 €   1,664 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 43m², T Vladimirescu photo
Apartament cu 1 cameră, 43m², T Vladimirescu
90,000 €   2,093 €/m²