Descriere

Se vinde apartament cu 2 camere

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 50 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare 102
Nivelul 4
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa G.Madan
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view30 martie 321 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 50m², G.Madan

ID: 7712
91,500 €
calculator-creditCalculator
703 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

19
Apartament cu 3 camere, 60m², str.Zelinski photo
Apartament cu 3 camere, 60m², str.Zelinski
90,000 €   1,500 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 43m², Ion Neculce photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 43m², Ion Neculce
92,500 €   2,151 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu photo
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu
93,500 €   1,764 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 46m², Д. Рышкану photo
Apartament cu 2 camere, 46m², Д. Рышкану
89,900 €   1,954 €/m²
7
Apartament cu 3 camere, 57m², Ioan Vodă Viteazul photo
Apartament cu 3 camere, 57m², Ioan Vodă Viteazul
90,000 €   1,578 €/m²
6
Apartament cu 1 cameră, 43m², Buucani,str. Codrilor photo
Apartament cu 1 cameră, 43m², Buucani,str. Codrilor
91,500 €   2,127 €/m²