Descriere

Se vinde apartament cu 2 camere separate. Seria MS bilaterala. Euroreparatie.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 55 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Ms (serie moldovenească)
Nivelul 5
Număr de nivele 9
Balcon 1
Bloc sanitar 2
Adresa P.Zadnipru
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view17 noiembrie 2025 751 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 55m², P.Zadnipru

ID: 7365
120,000 €
calculator-creditCalculator
922 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

15
Apartament cu 3 camere, 70m², P.Zadnipru photo
Apartament cu 3 camere, 70m², P.Zadnipru
119,900 €   1,712 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 68m², Prigoreni photo
Apartament cu 2 camere, 68m², Prigoreni
120,000 €   1,764 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 74m², Bd. Decebal photo
Apartament cu 3 camere, 74m², Bd. Decebal
119,000 €   1,608 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 60m², Cornesti 7348 photo
Apartament cu 2 camere, 60m², Cornesti 7348
119,000 €   1,983 €/m²
10
Apartament cu 4 camere, 87m²,Rîscani,bd. Moscova photo
Apartament cu 4 camere, 87m²,Rîscani,bd. Moscova
120,000 €   1,379 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieşilor 6754 photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieşilor 6754
119,500 €   2,212 €/m²