mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 56 m²
Planificare 143
Nivelul 8
Număr de nivele 10
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Chișinău, Ciocana, bd. Mircea cel Bătrân
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C

Anunţul nu mai este actual

Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view21 noiembrie 2024 1183 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 56m², Chișinău, Ciocana, bd. Mircea cel Bătrân

ID: 5908
74,900 €
575 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C

Anunturi recomandate

8
Apartament cu 1 cameră, 35m², Botanica, Nikolai Zelinski photo
Apartament cu 1 cameră, 35m², Botanica, Nikolai Zelinski
76,900 €   2,197 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 46m², Teilor photo
Apartament cu 2 camere, 46m², Teilor
75,000 €   1,630 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 54m², Chișinău, Râșcani, bd. Moscova 5660 photo
Vindut
10
Apartament cu 2 camere, 40m², Chișinău, Botanica, str. Costiujeni photo
Vindut