Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 56 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare 102
Nivelul 5
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 2
Adresa Джинта латина
Număr de telefon Număr de telefon+37360601560
Autor AutorDmitrii. S
Interfon Mobilat
view18 iunie 2025 1479 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 56m², Джинта латина

ID: 6593
83,000 €
calculator-creditCalculator
638 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Dmitrii. S
Share

Anunturi recomandate

9
Apartament cu 2 camere, 52m², Ismail photo
Bronat
Apartament cu 2 camere, 52m², Ismail
83,000 €   1,596 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 45m², Botanica, Trandafirilor photo
Apartament cu 2 camere, 45m², Botanica, Trandafirilor
83,500 €   1,855 €/m²
15
Apartament cu 1 cameră, 40m², bd. Moscova photo
Apartament cu 1 cameră, 40m², bd. Moscova
84,900 €   2,122 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 55m², Buiucani, Liviu Deleanu photo
Apartament cu 2 camere, 55m², Buiucani, Liviu Deleanu
84,900 €   1,543 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 51m², Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 51m², Dacia
84,900 €   1,664 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 57m², Ciocana, Petru Zadnipru photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 57m², Ciocana, Petru Zadnipru
82,900 €   1,454 €/m²