mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Продается квартира 2-комнатная + гостиная! Сектор Ботаника, ул.Трандафирилор. Площадь 59 м2 + балкон. Пожалуйста, свяжитесь с нами по номеру +37360081238. Приобрести квартиру можно будет по ипотеке и Прима Касэ 🤝🇦🇩🏡

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 59 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 8
Număr de nivele 16
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Trandafirilor
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T

Anunţul nu mai este actual

Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view3 octombrie 2025 990 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 59m², Ботаника, Trandafirilor

ID: 7144
124,950 €
960 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T

Anunturi recomandate

8
Apartament cu 2 camere, 47m², Gheorghe Asachi 6432 photo
Bronat
Apartament cu 2 camere, 47m², Gheorghe Asachi 6432
126,500 €   2,691 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 60m², Botanica, Grenoblee photo
Apartament cu 2 camere, 60m², Botanica, Grenoblee
125,000 €   2,083 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 72m², Nicolae Titulescu photo
Apartament cu 3 camere, 72m², Nicolae Titulescu
125,500 €   1,743 €/m²
12
Apartament cu 1 cameră, 44m², Buiucani, Ioana Radu photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 44m², Buiucani, Ioana Radu
124,900 €   2,838 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 64m², Riscani, Tudor Vladimirescu photo
Apartament cu 2 camere, 64m², Riscani, Tudor Vladimirescu
124,900 €   1,951 €/m²