Descriere

Продается 2-комнатная квартира, молдавская серия. Недавно отремонтирована и обставлена ​​мебель, произведен ремонт подъезда и лестницы, отопление сверху. Первая линия, Мирча чел Бэтрын. Середина дома, очень теплая квартира. Двухсторонняя, локация идеальная, неслышно шумно. Также в гостиной, совмещенной с коридором, на лестничной площадке есть большая кладовка. Квартира продается по ипотеке и Прима Касэ 🏡🇦🇩🤝

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 60 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Ms (serie moldovenească)
Nivelul 8
Număr de nivele 10
Balcon 1
Bloc sanitar 2
Adresa Petru Zadnipru
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view10 februarie 524 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 60m², Ciocana, Petru Zadnipru

ID: 7639
105,000 €
calculator-creditCalculator
807 €/luna prin credit ipotecar 1,239 €/luna prin prima casa
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

14
Apartament cu 2 camere, 62m², Liviu Rebreanu photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Liviu Rebreanu
106,900 €   1,724 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 43m², Botanica, Burebista photo
Apartament cu 1 cameră, 43m², Botanica, Burebista
107,000 €   2,488 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 75m², str. Gheorghe Asachi photo
Apartament cu 3 camere, 75m², str. Gheorghe Asachi
105,000 €   1,400 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod
105,900 €   2,118 €/m²
7
Apartament cu 3 camere, 72m², Str. Cahul photo
Apartament cu 3 camere, 72m², Str. Cahul
105,000 €   1,458 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 51m², Botanica, Valea Crucii photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 51m², Botanica, Valea Crucii
106,900 €   2,096 €/m²