mai multe

Locuinta a fost bronata

Descriere

Продается 2 х комнатная квартира с ливингом, новострой, Дурлешты, п пешей доступности общественный траспорт , магазины.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 61 m²
Starea apartamentului Design individual
Planificare Individuală
Nivelul 5
Număr de nivele 8
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Stefan Voda
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Încălzire prin pardoseală Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view16 aprilie 2025 1170 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 61m²,Durlesti, Stefan Voda

ID: 6440
115,000 €
884 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, 57m², Pandurilor photo
Apartament cu 2 camere, 57m², Pandurilor
114,900 €   2,015 €/m²
10
Apartament cu 4 camere, 100m², Botanica,Nicolae Titulescu photo
Apartament cu 4 camere, 100m², Botanica,Nicolae Titulescu
115,000 €   1,150 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 64m², Durlești ,Cartușa photo
Apartament cu 2 camere, 64m², Durlești ,Cartușa
115,900 €   1,810 €/m²
18
Apartament cu 2 camere, 65m², Riscani, Андрей Дога photo
Apartament cu 2 camere, 65m², Riscani, Андрей Дога
116,900 €   1,798 €/m²
8
Apartament cu 2 camere,Riscani  50m², ул. Флорари photo
Apartament cu 2 camere,Riscani 50m², ул. Флорари
115,000 €   2,300 €/m²