mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 63 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Individuală
Nivelul Demisol
Număr de nivele 9
Balcon Nu
Bloc sanitar 2
Adresa Chișinău, Buiucani, str. Grigore Alexandrescu
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

view31 iulie 2024 3585 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 63m², Chișinău, Buiucani, str. Grigore Alexandrescu

ID: 5404
59,900 €
460 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

9
Apartament cu 1 cameră, 37m², Ciocana,bd. Mircea cel Bătrân photo
Vindut
6
Apartament cu 2 camere, 45m², Botanica,str. Diminetii photo
Apartament cu 2 camere, 45m², Botanica,str. Diminetii
58,900 €   1,308 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 39m², Alecu Russo photo
Apartament cu 1 cameră, 39m², Alecu Russo
59,900 €   1,535 €/m²
5
Apartament cu 1 camere, 42m², Dacia photo
Vindut
Apartament cu 1 camere, 42m², Dacia
59,900 €   1,426 €/m²
6
Apartament cu 2 camere, 44m², Pajurii photo
Apartament cu 2 camere, 44m², Pajurii
58,900 €   1,338 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 42m², Ботаника, Muncești photo
Apartament cu 2 camere, 42m², Ботаника, Muncești
59,000 €   1,404 €/m²