Descriere

Se vinde apartament cu 3 camere separate.Seria MS.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 3 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 70 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Ms (serie moldovenească)
Nivelul 9
Număr de nivele 10
Balcon 2
Bloc sanitar 2
Bloc/Număr 2
Adresa P.Zadnipru
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view12 noiembrie 2025 857 vizualizari

Apartament cu 3 camere, 70m², P.Zadnipru

ID: 7349
119,900 €
calculator-creditCalculator
921 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 1 cameră, 53m², Ion Buzdugan photo
Apartament cu 1 cameră, 53m², Ion Buzdugan
119,000 €   2,245 €/m²
1
Apartament cu 2 camere, 53m², P.Zadnipru photo
Apartament cu 2 camere, 53m², P.Zadnipru
119,900 €   2,262 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 60m², V. Lupu photo
Apartament cu 2 camere, 60m², V. Lupu
121,000 €   2,016 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 65m², Livadarilor photo
Apartament cu 2 camere, 65m², Livadarilor
120,000 €   1,846 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 54m², Botanica, Grenoble photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Botanica, Grenoble
119,000 €   2,203 €/m²