mai multe

Anunţul nu mai este actual

Descriere

Продается 3-х комнатная квартира в центре Кишинева, свежий евроремонт еще ни кто не жил, дорогая и качественная мебель и техника, автономное отопление.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 3 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 78 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 1
Număr de nivele 2
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Cristesti
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Mobilat Tehnică de uz casnic
view27 martie 2024 2223 vizualizari

Apartament cu 3 camere, 78m², Cristesti

ID: 5003
101,000 €
776 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

15
Apartament cu 2 camere, 50m², Miorita photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Miorita
99,000 €   1,980 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 54m², Buiucani, Vasile Lupu photo
Apartament cu 3 camere, 54m², Buiucani, Vasile Lupu
101,900 €   1,887 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 46m², Strada Nicolae Dimo photo
Apartament cu 1 cameră, 46m², Strada Nicolae Dimo
100,000 €   2,173 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 55m², Calea Ieșilor photo
Apartament cu 2 camere, 55m², Calea Ieșilor
99,900 €   1,816 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 50m², Strada Trandafirilor photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Strada Trandafirilor
99,900 €   1,998 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 58m², Paris photo
Apartament cu 2 camere, 58m², Paris
99,900 €   1,722 €/m²