mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Квартира после ремонта. Вся техника и мебель новая

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Garsonieră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 17 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 3
Număr de nivele 6
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Maria Dragan
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C

Anunţul nu mai este actual

Mobilat Tehnică de uz casnic
view14 aprilie 2025 1310 vizualizari

Garsonieră, 17m², Maria Dragan

ID: 6435
33,000 €
253 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C

Anunturi recomandate

8
Garsonieră, 16m², Sarmisegetusa photo
Vindut
Garsonieră, 16m², Sarmisegetusa
33,900 €   2,118 €/m²
7
Garsonieră, 19m², Telecentru,Vasile Cheltuială photo
Garsonieră, 19m², Telecentru,Vasile Cheltuială
33,900 €   1,784 €/m²
9
Garsonieră, 22m², Мария Драган photo
Vindut
Garsonieră, 22m², Мария Драган
31,900 €   1,450 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 32m², Salcimilor photo
Apartament cu 1 cameră, 32m², Salcimilor
32,500 €   1,015 €/m²
8
Garsonieră, 14m²,Ciocana  Voluntarilor photo
Garsonieră, 14m²,Ciocana Voluntarilor
34,900 €   2,492 €/m²