Descriere

Продается 1-ая квартира малосемейного типа в хорошем районе, на Ботанике. Рядом находятся магазины, аптеки, Кауфланд, парк. Инфраструктура отличная. Возможна покупка в ипотеке и Прима Касэ 🏡

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 28 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Hruşciovka
Nivelul 1
Număr de nivele 4
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Зелинский
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view1 aprilie 2025 2196 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 28m², Зелинский

ID: 6382
42,900 €
calculator-creditCalculator
329 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

10
Garsonieră, 21m², Strada sarmizeghetuza photo
Garsonieră, 21m², Strada sarmizeghetuza
42,900 €   2,042 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 18m², A.Russo photo
Apartament cu 1 cameră, 18m², A.Russo
41,500 €   2,305 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 23m², Botanica, Constantin Brancusi 6838 photo
Vindut
9
Garsonieră, 28m², str. Burebista photo
Garsonieră, 28m², str. Burebista
44,500 €   1,589 €/m²
9
Garsonieră, 30m², A.Russo photo
Garsonieră, 30m², A.Russo
44,900 €   1,496 €/m²
8
Se vinde-Apartament cu 1 cameră, 24m², Aeroport,Bacioii Noi photo