mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Продается однокомнатная квартира. Ботаника, ул. Николай Зелинский пересечение с Дечебал . Этаж 2 из 5. Общая площадь 34 м2, личное состояние, центральное отопление.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 34 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Hruşciovka
Nivelul 2
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Nikolai Zelinski
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T

Anunţul nu mai este actual

Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view28 februarie 2025 1293 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 34m², Nikolai Zelinski

ID: 6270
55,500 €
426 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T

Anunturi recomandate

3
Apartament cu 1 cameră, 35 m², Centru, Chișinău photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 35 m², Centru, Chișinău
57,000 €   1,628 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 71m², Botanica, Burebista photo
Apartament cu 2 camere, 71m², Botanica, Burebista
57,000 €   802 €/m²
5
Apartament cu 1 cameră, 35m², str. Florilor photo
Apartament cu 1 cameră, 35m², str. Florilor
54,000 €   1,542 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 36m², Centru, Албишоара photo
Apartament cu 1 cameră, 36m², Centru, Албишоара
57,000 €   1,583 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 36m², Burebista photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 36m², Burebista
54,000 €   1,500 €/m²