Descriere

Vă prezentăm un apartament modern, ideal pentru un cuplu sau o persoană singură, situat într-o zonă cu infrastructură bine dezvoltată. ​ ​Apartamentul este 1Cameră + Living (Open-Space) ​Suprafața: 33 mp cadastrali (de facto 35 mp) ​Stare: Complet mobilat și utilat cu toată tehnica necesară (mașină de spălat, frigider, aragaz, aer condiționat etc.) - gata de mutat imediat! Toate comunicațiile de electricitate și țevile de apeduct/canalizare - schimbate ​Adresă: Strada Căușeni (în apropiere de intersecția Str. Pandurilor cu Str. Muncești), lângă magazinul Bicomplex.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 35 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 5
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Causeni
Număr de telefon Număr de telefon+37360701177
Autor AutorAnna.N
view24 noiembrie 2025 790 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 35m², Causeni

ID: 7419
69,900 €
calculator-creditCalculator
537 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Anna.N
Share

Anunturi recomandate

7
Apartament cu 2 cameră, 40m², Chișinău, Botanica, bd. Dacia 6138 photo
Vindut
10
Apartament cu 1 cameră, Ciocana 36m², Mircea cel Bătrân photo
Bronat
Apartament cu 1 cameră, Ciocana 36m², Mircea cel Bătrân
71,900 €   1,997 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 90m², schinoasa stradela 12 photo
Apartament cu 3 camere, 90m², schinoasa stradela 12
69,000 €   766 €/m²
3
Apartament cu 1 cameră, 40m², Nicolae Costin photo
Apartament cu 1 cameră, 40m², Nicolae Costin
68,500 €   1,712 €/m²
1
Apartament cu 2 camere, 60m², Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 60m², Dacia
68,000 €   1,133 €/m²
7
Apartament cu 1 cameră, 41m², Dacia photo
Apartament cu 1 cameră, 41m², Dacia
68,500 €   1,670 €/m²