Descriere

Продаю 1 комнатную,. Кондиционер,бытовая техника,мебель всё остаётся. Ворота города. Квартира с ремонтом. Очень удобное расположение. Развитая инфраструктура. Транспорт по всем направлениям. Супермаркет, рынок, аптека, банк, почта - все в стандартной доступности. Плюс бонус, дополнительный балкон-кладовка.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 39 m²
Starea apartamentului Reparație cosmetică
Planificare Individuală
Nivelul 7
Număr de nivele 22
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa bd. Dacia
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P
Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view5 mai 816 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 39m², bd. Dacia

ID: 7316
74,000 €
calculator-creditCalculator
568 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 1 cameră, 40m², Buiucani,Liviu Deleanu photo
Apartament cu 1 cameră, 40m², Buiucani,Liviu Deleanu
75,000 €   1,875 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 72m², Șoseaua muncești photo
Apartament cu 3 camere, 72m², Șoseaua muncești
73,900 €   1,026 €/m²
2
Apartament cu 1 cameră, 51m², Bd. Dacia photo
Apartament cu 1 cameră, 51m², Bd. Dacia
73,500 €   1,441 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 80m², Vatra, Centru, str. Mihai Eminescu photo
Vindut