Descriere

Se vinde apartament 1camera+ living. Euroreparatie.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 40 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 7
Număr de nivele 9
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa I.Vieru
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view17 noiembrie 2025 853 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 40m², I.Vieru

ID: 7366
84,900 €
calculator-creditCalculator
652 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

16
Apartament cu 3 camere, 75m², Chisinau, Buiucani, str. Onisifor Ghibu photo
Vindut
7
Apartament cu 2 camere, 40m², Онисифор Гибу photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 40m², Онисифор Гибу
84,900 €   2,122 €/m²
7
Apartament cu 3 camere, 70m², Ciocana, Varzaru photo
Apartament cu 3 camere, 70m², Ciocana, Varzaru
84,900 €   1,212 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 39m²,Buucani, Vasile Lupu photo
Apartament cu 1 cameră, 39m²,Buucani, Vasile Lupu
85,000 €   2,179 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 42m², A.Doga photo
Apartament cu 2 camere, 42m², A.Doga
83,000 €   1,976 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 56m², Ciocana, Petru Zadnipru photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 56m², Ciocana, Petru Zadnipru
84,900 €   1,516 €/m²