Descriere

Продается однокомнатная квартира с ремонтом, мебель полностью остается, бойлер, стиральная машина, кондиционер. Отличная планировка, возможна продажа по ипотеке и Прима Касэ.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 42 m²
Starea apartamentului Design individual
Planificare 143
Nivelul 7
Număr de nivele 9
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Ialoveni
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view26 martie 2025 1998 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 42m², Ialoveni

ID: 6365
55,000 €
calculator-creditCalculator
422 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

4
Apartament cu 2 camere, 54m², Chișinău, Buiucani, str. Sucevița photo
Vindut
10
Apartament cu 1 cameră, 35m², Botanica,Independentei photo
Apartament cu 1 cameră, 35m², Botanica,Independentei
55,000 €   1,571 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 34m², Chisinau, str.Ialoveni photo
Apartament cu 1 cameră, 34m², Chisinau, str.Ialoveni
53,900 €   1,585 €/m²
3
Apartament cu 1 cameră, 35 m², Centru, Chișinău photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 35 m², Centru, Chișinău
57,000 €   1,628 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 36m², Botanica, Cetatea Albă photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 36m², Botanica, Cetatea Albă
54,900 €   1,525 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 39m², Muncesti photo
Apartament cu 1 cameră, 39m², Muncesti
57,000 €   1,461 €/m²