mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Colina verde 1+ливинг Мебель Техника Все новое

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 45 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 5
Număr de nivele 7
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa str. Nicolae Dimo
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view14 august 2025 1231 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 45m², str. Nicolae Dimo

ID: 6920
93,900 €
721 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, Centru 52m², str. Albișoara photo
Apartament cu 2 camere, Centru 52m², str. Albișoara
95,000 €   1,826 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 51m², Ciocana, Petru Zadnipru photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 51m², Ciocana, Petru Zadnipru
95,000 €   1,862 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 34m², G.Latina photo
Apartament cu 1 cameră, 34m², G.Latina
93,000 €   2,735 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu photo
Apartament cu 3 camere, 53m², Buiucani , Ioana Radu
93,500 €   1,764 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Traian photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Traian
94,900 €   1,977 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 43m², Reghina Elizaveta photo
Apartament cu 1 cameră, 43m², Reghina Elizaveta
92,900 €   2,160 €/m²