Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 47 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Nivelul 11
Număr de nivele 16
Adresa Chișinău, Centru, str. Ismail
Număr de telefon Număr de telefon+37360601570
Autor AutorAlexandru. T
Ascensor Mobilat
view13 ianuarie 2025 2819 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 47m², Chișinău, Centru, str. Ismail

ID: 6069
95,000 €
calculator-creditCalculator
730 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alexandru. T
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, 51m², Ciocana, Petru Zadnipru photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 51m², Ciocana, Petru Zadnipru
95,000 €   1,862 €/m²
20
Apartament cu 2 camere, 45m², Hristo Botiev photo
Apartament cu 2 camere, 45m², Hristo Botiev
95,900 €   2,131 €/m²
10
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 50m², Botanica,Trandafirilor photo
Vindut
6
Apartament cu 3 camere, 70m², Ismail photo
Apartament cu 3 camere, 70m², Ismail
95,000 €   1,357 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Traian photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Traian
94,900 €   1,977 €/m²
15
Apartament cu 2 camere, 58m²,Telecentru. Яловенская photo