Descriere

Se vinde apartament cu 1 camera in casa noua.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 1 cameră
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 54 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 3
Număr de nivele 6
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa I Duneniuc
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Încălzire autonomă Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view9 februarie 525 vizualizari

Apartament cu 1 cameră, 54m², I Duneniuc

ID: 7625
105,000 €
calculator-creditCalculator
807 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

7
Apartament cu 3 camere, 72m², Str. Cahul photo
Apartament cu 3 camere, 72m², Str. Cahul
105,000 €   1,458 €/m²
8
Apartament cu 3 camere, 68m², G.Latina photo
Apartament cu 3 camere, 68m², G.Latina
105,000 €   1,544 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 56m²,Rîşcani,Miron Costin photo
Apartament cu 2 camere, 56m²,Rîşcani,Miron Costin
104,900 €   1,873 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 60m², Botanica, bd. Cuza Vodă photo
Apartament cu 2 camere, 60m², Botanica, bd. Cuza Vodă
104,500 €   1,741 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Bogdan Voevod
105,900 €   2,118 €/m²
20
Apartament cu 2 camere, 48m², Bulevardul Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Bulevardul Dacia
104,900 €   2,185 €/m²