mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Продается двухкомнатная квартира! ✔️Автономное отопление, сектор  Рышкань! ✔️Улица Андрея Доги 43/3. ✔️Этаж 4 из 5.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 45 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Hruşciovka
Nivelul 4
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Andrei Doga
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view20 februarie 2025 1563 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 45m², Andrei Doga

ID: 6234
82,900 €
637 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T

Anunturi recomandate

8
Apartament cu 2 camere, 49m², Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 49m², Dacia
82,400 €   1,681 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 52m², Ismail photo
Bronat
Apartament cu 2 camere, 52m², Ismail
83,000 €   1,596 €/m²
9
Apartament cu 3 camere, 75m², Dacia photo
Apartament cu 3 camere, 75m², Dacia
84,500 €   1,126 €/m²