mai multe

Locuinta a fost bronata

Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 50 m²
Starea apartamentului Design individual
Planificare Individuală
Nivelul 4
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Str Ion Dumeniuc
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Încălzire prin pardoseală Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view26 martie 107 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 50m², Str Ion Dumeniuc

ID: 7700
114,900 €
883 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C

Anunturi recomandate

8
Apartament cu 2 camere,Riscani  50m², ул. Флорари photo
Apartament cu 2 camere,Riscani 50m², ул. Флорари
115,000 €   2,300 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 50m², P.Zadnipru 7755 photo
Apartament cu 2 camere, 50m², P.Zadnipru 7755
114,900 €   2,298 €/m²
12
Apartament cu 2 camere, 58m², Botanica, Dacia photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 58m², Botanica, Dacia
115,900 €   1,998 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 60m², Мирча чел Бэтран photo
9
Apartament cu 3 camere, 68m², Ciocana, Ginta Latina photo
Vindut
Apartament cu 3 camere, 68m², Ciocana, Ginta Latina
114,900 €   1,689 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 50m², Ciocana, Str Ion Dumeniuc 7701 photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Ciocana, Str Ion Dumeniuc 7701
112,900 €   2,258 €/m²