Descriere

Ты мечтаешь о своем доме? С нами ты сможешь! Заплатить за свой дом и перестать платить арендную плату! Если ты выбрал свой дом, мы поможем тебе переехать в него! Для более подробной информации приглашаем тебя посетить наш офис: Кишинев, улица Григоре Уреке 42 или свяжись с нами по телефону.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 55 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare 102
Nivelul 1
Număr de nivele 5
Balcon Nu
Adresa Andrei doga
Număr de telefon Număr de telefon+37360601590
Autor AutorNicolai. C
Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view26 martie 294 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 55m², Riscani, Andrei doga

ID: 7702
118,500 €
calculator-creditCalculator
911 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Nicolai. C
Share

Anunturi recomandate

9
Apartament cu 2 camere, 55m², Ciocana, Mihail Sadoveanu photo
Apartament cu 2 camere, 55m², Ciocana, Mihail Sadoveanu
120,000 €   2,181 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 68m², Prigoreni photo
Apartament cu 2 camere, 68m², Prigoreni
120,000 €   1,764 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 65m², Durlesti, Tudor Vladimirescu photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 65m², Durlesti, Tudor Vladimirescu
116,900 €   1,798 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 60m², Sadoveanu photo
Apartament cu 2 camere, 60m², Sadoveanu
116,900 €   1,948 €/m²
14
Apartament cu 2 camere, 50m², Albisoara photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Albisoara
117,500 €   2,350 €/m²