Descriere

2-комнатная квартира с евроремонтом, уютная, светлая квартира.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 61 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 8
Număr de nivele 16
Balcon Nu
Bloc sanitar 2
Adresa Ginta Latină
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view13 martie 2025 1959 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 61m², Ginta Latină

ID: 6302
93,000 €
calculator-creditCalculator
715 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

12
Apartament cu 2 camere, 53m², Ciocana.str.Ginta Latina photo
Apartament cu 2 camere, 53m², Ciocana.str.Ginta Latina
91,500 €   1,726 €/m²
6
Apartament cu 3 camere, 70m², Ismail photo
Apartament cu 3 camere, 70m², Ismail
95,000 €   1,357 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 48m², Куза Вода photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Куза Вода
95,000 €   1,979 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, Ciocana  50m², Mihail Sadoveanu 7002 photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, Ciocana 50m², Mihail Sadoveanu 7002
93,000 €   1,860 €/m²
9
Apartament cu 2 camere, 44m², Riscani, Andrei Doga photo
Apartament cu 2 camere, 44m², Riscani, Andrei Doga
91,900 €   2,088 €/m²