Descriere

Se vinde apartament cu 2camere + living. Euroreparatie.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 62 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 2
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Calea Iesilor
Număr de telefon Număr de telefon+37360601554
Autor AutorInna. T
Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view6 aprilie 341 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor

ID: 7727
107,500 €
calculator-creditCalculator
826 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Inna. T
Share

Anunturi recomandate

10
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 56m², Rîșcani,Miron Costin photo
Vindut
9
Apartament cu 2 camere, 55m², Florilor photo
Apartament cu 2 camere, 55m², Florilor
107,000 €   1,945 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor
107,500 €   1,733 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 47m², Kiev 7281 photo
Apartament cu 2 camere, 47m², Kiev 7281
109,000 €   2,319 €/m²
15
Apartament cu 3 camere, 64m², Albisoara photo
Apartament cu 3 camere, 64m², Albisoara
105,600 €   1,650 €/m²