mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Думбрава/Дурлешты Астеркон Дом построен из котельца 2-комнатная+ ливинг Свежий ремонт Просторный ливинг Гардеробная Новая мебель Новая техника: Плита Духовка Посудомойка

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 62 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 1
Număr de nivele 10
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa str. Durlești
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

Încălzire autonomă Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view14 august 2025 1061 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 62m², str. Durlești

ID: 6925
122,900 €
944 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

18
Apartament cu 3 camere, 71m², Gr. Vieru photo
Vindut
Apartament cu 3 camere, 71m², Gr. Vieru
124,900 €   1,759 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 62m², str. Durlești photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 62m², str. Durlești
122,900 €   1,982 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 60m², V. Lupu photo
Apartament cu 2 camere, 60m², V. Lupu
121,000 €   2,016 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 44m², Strada Ioana Radu photo
Apartament cu 1 cameră, 44m², Strada Ioana Radu
124,900 €   2,838 €/m²
13
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 65m², Botanica-Plaiului photo
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 65m², Botanica-Plaiului
122,500 €   1,884 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 50m², Mihail Sadoveanu photo
Apartament cu 1 cameră, 50m², Mihail Sadoveanu
124,500 €   2,490 €/m²