Descriere

Продается трехкомнатная квартира на Чеканах. Дом котелец . Квартира расположена на втором этаже . Три раздельные комнаты . Хорошая локация , рядом магазины , школа , детский сад .

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 3 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 70м2 m²
Starea apartamentului Necesită reparație
Planificare 102
Nivelul 2
Număr de nivele 5
Balcon 2
Bloc sanitar 2
Adresa Варзару
Număr de telefon Număr de telefon+37360701177
Autor AutorAnna.N
Interfon
view12 februarie 560 vizualizari

Apartament cu 3 camere, 70m², Ciocana, Varzaru

ID: 7646
84,900 €
calculator-creditCalculator
652 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Anna.N
Share

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, 47m², Chișinău, Botanica, bd. Dacia photo
Vindut
10
Apartament cu 1 cameră, 44m², Durlesti, Boris Zavatin photo
Vindut
Apartament cu 1 cameră, 44m², Durlesti, Boris Zavatin
83,000 €   1,886 €/m²
7
Apartament cu 2 camere, 40m², Онисифор Гибу photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 40m², Онисифор Гибу
84,900 €   2,122 €/m²
16
Apartament cu 3 camere, 75m², Chisinau, Buiucani, str. Onisifor Ghibu photo
Vindut
8
Apartament cu 2 camere, Ciocana 55m², Mircea cel Batran 7016 photo
Vindut