Descriere

Квартира продается полностью мебелированной и укомплектованной, с централизованным отоплением и всеми подключенными коммуникациями. Отличное месторасположение, рядом с университетами и общественным транспортом, идеально для аренды студентам.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Garsonieră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 22 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 1
Număr de nivele 5
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa str. Academiei
Număr de telefon Număr de telefon+37360701155
Autor AutorIlia. T
Mobilat Tehnică de uz casnic
view22 august 2025 1519 vizualizari

Garsonieră, 22m², Telecentru str. Academiei

ID: 6970
36,000 €
calculator-creditCalculator
276 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ilia. T
Share

Anunturi recomandate

7
Garsonieră, 18m², Stauceni, str. Florilor photo
Garsonieră, 18m², Stauceni, str. Florilor
37,000 €   2,055 €/m²
8
Garsonieră, 19m², Botanica, Constantin Brâncuşi photo
Vindut
Garsonieră, 19m², Botanica, Constantin Brâncuşi
34,000 €   1,789 €/m²
5
Garsonieră, 25m², A Doga photo
Garsonieră, 25m², A Doga
35,500 €   1,420 €/m²
5
Garsonieră, 21m², Chișinău, Sculeni, str. Mesager photo
Garsonieră, 21m², Chișinău, Sculeni, str. Mesager
35,900 €   1,709 €/m²