mai multe

Locuinta a fost vinduta

Descriere

Spre vânzare apartament în sec. Râșcani, str. Miron Costin. Seria Cehă Compartimentare: 2 camere, living, bucătărie, bloc sanitar, 2 balcoane spațioase, antreu. Compartimentare: - Reparație capitală; - Comunicațiile au fost schimbate toate ; - Mobilat full; - Bilateral; - Dotat cu tehnică de uz casnic; - Situat la etajul 5 din 5; - Zona ultracentrală; - În apropiere găsiți toate facilitățile. Atentie! Acum poti procura prin credit ipotecar sau prin proiectul Prima Casa Plus!

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 56 m2 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Cş (Ceşka)
Nivelul 5
Număr de nivele 5
Balcon 2
Bloc sanitar 1
Adresa Miron Costin
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P

Anunţul nu mai este actual

Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic
view18 septembrie 2025 1068 vizualizari

Se vinde-Apartament cu 2 camere, 56m², Rîșcani,Miron Costin

ID: 7073
105,900 €
814 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P

Anunturi recomandate

10
Apartament cu 2 camere, 55m², Ciocana, Igor Vieru photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 55m², Ciocana, Igor Vieru
105,000 €   1,944 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 50m², Sadoveanu photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Sadoveanu
106,900 €   2,138 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Calea Iesilor
107,500 €   1,733 €/m²
15
Apartament cu 3 camere, 64m², Albisoara photo
Apartament cu 3 camere, 64m², Albisoara
105,600 €   1,650 €/m²