Descriere

Продается двусторонняя квартира, теплая и светлая, с удобным доступом к общественному транспорту. Развитая инфраструктура, 2 комнаты, централизованное отопление и горячее водоснабжение работает без перебоев, кондиционер, полностью меблирована и оборудована бытовой техникой, заменена крыша. Коммунальные услуги не большие, расположение удобное, рядом все есть... Возможна покупка в ипотеку и прима Касэ 🏡🇦🇩🤝

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 47 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Hruşciovka
Nivelul 5
Număr de nivele 5
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Teilor
Număr de telefon Număr de telefon+37360081238
Autor AutorAlina. T
Interfon Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view20 decembrie 2025 823 vizualizari

Apartament cu 2 camere, 47m², Botanica, Teilor

ID: 7522
81,900 €
calculator-creditCalculator
629 €/luna prin credit ipotecar 966 €/luna prin prima casa
Autor Autor: Alina. T
Share

Anunturi recomandate

6
Apartament cu 2 camere, 56m², Джинта латина photo
Apartament cu 2 camere, 56m², Джинта латина
83,000 €   1,482 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 50m², Vasili Dokuceaev photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Vasili Dokuceaev
80,000 €   1,600 €/m²
20
Apartament cu 2 camere, 44m², Tudor Vladimirescu photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 44m², Tudor Vladimirescu
79,900 €   1,815 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, бул. Траян photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, бул. Траян
82,500 €   1,718 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 47m², Calea Iesilor photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 47m², Calea Iesilor
80,000 €   1,702 €/m²
12
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 48m², Botanica, Dacia
82,500 €   1,718 €/m²