Descriere

Garsonieră Ciocana Str.Maria Dragan 20/2 Nivelul 4 din 5 Suprafata 19 mp Cadastral Euroreparatie Totul este nou

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Garsonieră
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 19 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 4
Număr de nivele 5
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Maria Drăgan
Număr de telefon Număr de telefon+37360601560
Autor AutorDmitrii. S
Mobilat Tehnică de uz casnic
view2 iulie 2025 1594 vizualizari

Garsonieră, 19m², Maria Drăgan

ID: 6723
32,900 €
calculator-creditCalculator
252 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Dmitrii. S
Share

Anunturi recomandate

4
Apartament cu 1 cameră, 21m², салкымилор photo
Apartament cu 1 cameră, 21m², салкымилор
32,900 €   1,566 €/m²
8
Apartament cu 1 cameră, 28m², Chișinău, Botanica, str. Frumușica photo
Vindut
9
Garsonieră, 23m², Chișinău, Sculeni, str. Calea Ieșilor photo
Vindut
Garsonieră, 23m², Chișinău, Sculeni, str. Calea Ieșilor
31,900 €   1,386 €/m²
10
Apartament cu 1 cameră, 22m², Chisinau, str. Ialoveni photo
Apartament cu 1 cameră, 22m², Chisinau, str. Ialoveni
33,900 €   1,540 €/m²
9
Apartament cu 1 cameră, 26m², Chișinău, Botanica, str. Independenței photo
Vindut
8
Garsonieră, 19m², Botanica, Constantin Brâncuşi photo
Vindut
Garsonieră, 19m², Botanica, Constantin Brâncuşi
34,000 €   1,789 €/m²