Descriere

Se vinde apartament cu 2 camere separate + living cu bucătărie, amplasat în sectorul Ciocana, bloc nou construit de compania Dansicons , dat recent în exploatare. - Suprafață spațioasă, planificare comodă - Etaj 4 din 10, cu geamuri panoramice spre exterior - Apartamentul este reparat, gata de mutare - Bloc nou, construit din materiale de calitate Locuința este ideală pentru familie sau investiție în chirie.

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 53 m2 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 4
Număr de nivele 9
Balcon Nu
Bloc sanitar 1
Adresa Nicolae Milescu Spătarul
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P
Încălzire autonomă Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view25 septembrie 2025 1126 vizualizari

Se vinde-Apartament cu 2 camere, 53m², Ciocana,Nicolae Milescu Spătarul

ID: 7115
119,900 €
calculator-creditCalculator
921 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P
Share

Anunturi recomandate

8
Apartament cu 2 camere, 54m², Botanica, Grenoble photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Botanica, Grenoble
119,000 €   2,203 €/m²
1
Apartament cu 2 camere, 50m², Bulevardul Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 50m², Bulevardul Dacia
120,000 €   2,400 €/m²
13
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieşilor 6754 photo
Apartament cu 2 camere, 54m², Calea Ieşilor 6754
119,500 €   2,212 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 55m², P.Zadnipru photo
Apartament cu 2 camere, 55m², P.Zadnipru
120,000 €   2,181 €/m²
7
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 70m²,Botanica, Burebista photo
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 70m²,Botanica, Burebista
120,000 €   1,714 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 56m², Botanica, Dacia photo
Apartament cu 2 camere, 56m², Botanica, Dacia
118,900 €   2,123 €/m²